Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

ŻYCZENIA NA DZIEŃ DZIECKA

ŻYCZENIA NA DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim DZIECIOM
życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości.
Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów 
i pasji oraz beztroskiej zabawy.
Spełnienia wszystkich marzeń oraz prawdziwych przyjaciół.
 
życzą Dyrekcja oraz Pracownicy
Publicznego Przedszkola w Krzyżowicach

 

WYCIECZKA DO OŁAWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

DNIA 31 MAJA 2019 r. Z OKAZJI DNIA DZIECKA PRZEDSZKOLAKI WYRUSZYŁY NA WYCIECZKĘ DO OŁAWY. DZIECI OBEJRZAŁY W KINIE BAJKĘ „BASIA 2”, A NASTĘPNIE UDAŁY SIĘ DO SALI ZABAW BABY BOOM. DZIECI WRÓCIŁY DO PRZEDSZKOLA ZADOWOLONE I PEŁNE WRAŻEŃ.

Tekst i foto: Wiesława Stańczyk

PIKNIK W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Janusz Korczak

Jak co roku nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka. Rada Rodziców z Publicznego Przedszkola w Krzyżowicach zorganizowała dla przedszkolaków piknik na placu zabaw.  Program pikniku przewidział niesamowite atrakcje. Dzieci uczestniczyły w podchodach, gdzie poprzez rozwiązywanie różnych zadań , miały dostać się do magicznego pudełka, w którym znajdowała się niespodzianka z okazji Dnia Dziecka.  Oprócz tego było malowanie twarzy, rysowanie postaci dziecka kolorową kredą. Jednak największą atrakcją było wspólne spożywanie kiełbasek z grilla. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu były radosne i szczęśliwe.Dziękujemy rodzicom za przepyszne kiełbaski, słodkie soczki oraz kolorowe piłeczki

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


Wspaniała niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

Poniedziałek 30 maja 2016r. był dniem wyjątkowym. Na dzieci z Publicznego Przedszkola w Krzyżowicach czekała wspaniała niespodzianka przygotowana przez Panią Dyrektor GOKiS  Marię Pikul. Pierwszym punktem programu była wycieczka do zabytkowego kościoła. Przedszkolaki przywitała Pani Anna Muszczyńka , która zapoznała dzieci  z historią oraz wnętrzem  tego niepowtarzalnego miejsca. Po czym dzieci zgromadziły się na placu przedszkolnym, aby uczestniczyć w przeróżnych korowodach, zabawach, konkursach prowadzonych przez Wuja Johna.
Bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się zabawy z chustą animacyjną oraz bańkami mydlanymi. Końcowym etapem  było wręczenie wszystkim dzieciom słodkich upominków, które wysypały się z ogromnej piłki "Euro 2016".  Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Marii Pikul oraz Pani Annie Muszczyńskiej za przygotowanie wspaniałego Dnia Dziecka , który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Dzień Dziecka

 

Dnia 1 czerwca 2015 r. dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Dziecka. Dzieci bawiły się wspólnie w ogródku przedszkolnym, jadły kiełbaski, słodycze. Przedszkolaki dobrze się bawiły, na koniec otrzymały prezenty. 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka.

tekst i foto: Dorota Chojnacka


Dzień Dziecka

 

Dzień Dziecka w PP w Krzyżowicach - 4 czerwca 2014 r.
Na ten dzień przedszkolaki czekały z utęsknieniem. Dzieci obejrzałyteatrzyk :"Bocian i żabka". Po czym nasz gość "Wesoły Pajacyk" zaprosił dzieci do wspólnej zabawy.  Były tańce  i konkursy, za które dzieci otrzymały medale. Wszyscy bawili się znakomicie.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806756
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
314
1076
4390
1795403
1806756